Targi 4DesignDays rozpoczynają się już dziś i potrwają do 27 stycznia. Wśród wystawców pojawią się firmy z branży elektrycznej. To dowód na to, że producenci przykładają coraz większą wagę do designu produktów. Oprócz funkcjonalności, parametrów, jakości liczy się kolor, kształt, materiał, innowacyjny styl i niepowtarzalny charakter.

Po raz pierwszy na targach obecna będzie firma Hager Polo. Firma zaprezentuje dwie nowe serie: Berker R.8., a także Berker Q.7. Obie serie charakteryzuje nowoczesny wygląd i styl. Pierwsza, to ramki o 3 milimetrowej konstrukcji. Są smukłe by wyglądały na prawie równe ze ścianą. Druga seria to ramki o wymiarach 95,2 x 95,2 mm. wykonane z unikalnych materiałów, jak łupek, beton strukturalny, stal szczotkowana, szkło, aluminium i tworzywo. Dodatkowo zastosowano 6 milimetrową przezroczystą podstawę ramki. Dzięki temu łączniki wydają się być zawieszone w powietrzu, tworząc wrażenie przestrzenności. Poza osprzętem elektroinstalacyjnym na stoisku firma Hager zaprezentuje bezprzewodowy system sterowania budynkiem oraz systemy prowadzenia instalacji elektrycznej.

Na targach pojawią się również: firma Wojnarowski z marką Spectrum Led oraz marka Signify. Wszystkich zainteresowanych nowoczesnym designem produktów z branży elektrycznej zapraszamy do odwiedzenia targów.
Szczegóły dostępne na: http://www.4dd.pl/2019/pl/4dd-w-pigulce/318/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry